KONST / Litografier / Färglitografi 15812017
nr 1581 2017
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgårdsbåt. Signerad, numrerad 165/310. Färglitografi, bildmått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:06:18
26/11 17:10:55
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson